Trenerka / Trener Robotów

You are currently viewing Trenerka / Trener Robotów

Opis stanowiska:

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie naszym narzędziem klasy RPA (Robotic Process Automation) do tworzenia robotów software’owych o nazwie Wizlink, zamierzamy powiększyć zespół o Trenerkę/Trenera Robotów

Wizlink jest skierowany do użytkownika biznesowego, dlatego nie trzeba być programistą lub informatykiem, aby z niego korzystać i zacząć tworzyć scenariusze dla robotów. Stanowisko Trenera Robotów jest pewną nowością. Częściej tego typu funkcja jest nazywana Analitykiem lub Programistą RPA. Natomiast określenie Trener Robotów podkreśla łatwość oraz prostotę „wejścia” w technologię RPA. Tak to wygląda w przypadku Wizlink!

Głównym zadaniem stojącym przed osobą, z którą podejmiemy współpracę, będzie uszczęśliwianie naszych klientów poprzez uwalnianie ich od nudnych i powtarzalnych czynności. Będzie to możliwe poprzez tworzenie scenariuszy dla robotów w Wizlink oraz prowadzenie szkoleń dla klientów oraz partnerów, aby mogli oni tworzyć roboty samodzielnie.

Do kluczowych zadań będzie należeć też wspieranie naszych Partnerów, którzy zajmują się wdrażaniem Wizlink. Ponadto Trener Robotów będzie miał swój wkład w rozwój narzędzia Wizlink.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako użytkownik końcowy wybranych aplikacji biznesowych: CRM, ERP, HR, BI, call center, zarządzania majątkiem, finansowo-księgowych, systemów do zarządzania placówkami medycznymi, systemami do obsługi mieszkańców w urzędach lub innych.
  • Atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu jednego lub więcej z w/w systemów.
  • Doświadczanie w przeszłości przemęczenia związanego z wykonywaniem nudnych i powtarzalnych czynności na komputerze.
  • Sprawne poruszanie się w środowisku Windows, w tym MS Excel.
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie na poziomie średnio-zaawansowanym.
  • Analityczny umysł pozwalający sprowadzić poetyckie opisy procesów stworzone przez użytkowników końcowych do prostych kroków wykonywanych przez robota.
  • Otwartość, komunikatywność i inne miękkie cechy umożliwiające egzystowanie w firmie, która działa „agile’owo”! 🙂

Oferujemy:

  • Brak nudy
  • Elastyczne godziny pracy i forma zatrudnienia
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Opcjonalna możliwość pracy z biura

Zainteresowanych kandydatów prosimy o podesłanie CV na adres  career@wizlink.eu z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Osoby, które nas urzekną zaprosimy na spotkanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest First Byte Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szlak 77/222 w Krakowie. Twoje dane przetwarzane są na potrzeby aktualnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Przetwarzanie Twoich danych jest zgodne z prawem, ponieważ jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1b Rozporządzenia UE 2016/679 – RODO). Twoje dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu obecnego procesu rekrutacyjnego, chyba że zostanie wyrażona odrębna zgoda. Przysługuje Ci prawo dostępu, poprawiania, modyfikacji, aktualizacji, sprostowania, żądania przeniesienia lub usunięcia danych, cofnięcia zgody lub wniesienia sprzeciwu.