W przypadku zainteresowania kupnem licencji lub dodatkowymi usługami skontaktuj się z jednym z naszych partnerów. Więcej informacji na temat naszego programu partnerskiego znajdziesz tutaj.


 
Kontakt:
Paweł Siedlanowski
+48 691 890 516
pawel.siedlanowski@archivio.pl
Kontakt:
Michał Strycki
+48 573 365 844
michal.strycki@arenaadvisory.com
Kontakt:
Tomasz Banasik
+48 790 561 576
tomasz8anasik@gmail.com
 
 
Kontakt:
Norbert Longawa
+48 661 916 504
nlongawa@binext.pl
Kontakt:
Maciej Krzekotowski
+48 883 844 952
maciej.krzekotowski@crowe.pl
Kontakt:
Adam Sadowski
+48 606 603 597
adam.sadowski@efinistry.pl
 
 
 
 
Kontakt:
Marcin Kotkowski
+48 603 332 597
marcin.kotkowski@forprogress.com.pl
Kontakt:
Tomasz Barczak
+48 723 003 000
tomasz.barczak@robosourcing.pl
Kontakt:
Janusz Sasak
+48 535 535 762
janusz.sasak@smcg.com.pl
 
 
 
 

 
 
 
 
Kontakt:
Bartłomiej Majchrzak
+48 695 620 332
b.majchrzak@lawbiz.pl

Kontakt:
Jakub Gromadzki
+48 698 824 284
J.gromadzki@technikadlazdrowia.pl
Kontakt:
Jarosław Piasecki
+48 512 113 606
j.piasecki@unima2000.pl