Wizlink® – roboty na uczelniach

Współpraca z uczelniami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że edukacja jest kluczem do sukcesu. Obecnie niezwykle istotne jest stałe pogłębianie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym można wyróżnić się na rynku pracy. Dynamiczny rozwój nowych technologii wymaga od osób wchodzących na rynek budowania nowych kompetencji. Coraz większe znaczenie na rynku pracy będzie odgrywać nie programowanie, a umiejętność korzystania z nowych technologii i budowanie na tym wartości.

Mając na uwadze wszystkie te kwestie, podjęliśmy współpracę z uczelniami w różnych formach. Dzięki temu możemy wspomagać rozwój studentów, którzy mają możliwość zgłębiania tajników robotyzacji i tym samym poszerzać swoje kompetencje w tej stale rozwijającej się dziedzinie.
Firma First Byte – właściciel marki Wizlink® wspiera programy edukacyjne.

W ramach współpracy z uczelniami oferujemy:

  • darmowe licencje Wizlink®,
  • dostęp do platformy szkoleniowej, forum oraz marketplace z bazą gotowych mikro-scenariuszy dla robotów,
  • wsparcie merytoryczne.

Ponadto oferujemy szkolenie dla kadry dydaktycznej, która po ukończeniu go, będzie miała możliwość uzyskania specjalistycznego Certyfikatu „Certified Wizlink® Teacher”. Dodatkowo uczelnia w imieniu First Byte może również wdrożyć certyfikację studentów, którzy uzyskają odpowiednie kompetencje związane z budowaniem robotów w oprogramowaniu Wizlink® – w ramach zajęć, bądź pracy dyplomowej. W tym celu zaprojektowaliśmy odpowiednio certyfikaty „Wizlink® Bot Diploma” oraz „Advanced Wizlink® Bot Diploma”.

Certyfikat Wizlink
przykładowy certyfikat


Szczegółowe informacje na temat certyfikacji znajdują się na naszej stronie: wizlink.eu/certyfikaty/.

Podpisaliśmy umowę partnerską z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu. Porozumienie dotyczy współpracy w obszarze kształcenia studentów i badań naukowych. Tym samym nadano firmie First Byte sp. z o.o. tytuł Partnera Kierunku Inżynieria Zarządzania oraz Partnera Biznesowego Wydziału Ekonomicznego w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jednocześnie uczelnia jako pierwsza otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie „Wizlink® – roboty na uczelniach”.

W ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie prowadziliśmy warsztaty dla studentów. Tematem przewodnim tych warsztatów było wykorzystanie robotów w controllingu. Każdy z uczestników mógł samodzielnie przekonać się jak działa narzędzie do robotyzacji, a także stworzyć własnego robota. Podpisaliśmy też umowę partnerską z Instytutem Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jeżeli chcielibyście Państwo, aby Wizlink® pojawił się na Państwa uczelni prosimy o kontakt mailowy: contact@wizlink.eu.

Dotychczas zaufały nam: