Referencje, które otrzymaliśmy od firm korzystających z Wizlink®

„Wizlink® bardzo dobrze wpisuje się w naszą strategię transformacji cyfrowej związaną m.in. z automatyzacją procesów biznesowych. Po warsztatach z Współpracownikami różnych działów, zdecydowaliśmy się na zbudowanie wewnętrznego centrum kompetencji związanego z automatyzacją. Jeśli chodzi o dobór technologii zaufaliśmy polskiej firmie First Byte, która jest twórcą narzędzia Wizlink® służącego do robotyzacji procesów.”

Robert Wójcicki
Head of the New Technologies and
Data Management Department
Adamed Pharma


„Zaprzyjaźniłem się z robotem gdyż robi za mnie najbardziej nudne i powtarzalne czynności a ja mogę się skupić na bardziej twórczej działalności. W naszym przypadku tworzy raporty na podstawie surowych danych i wysyła codziennie lub co tydzień do zainteresowanych osób. Generuje raporty z różnych systemów takich jak ERP czy MES i obrabia w Excel tak aby były czytelne i takie jak chcemy. Podczas szkolenia stworzyliśmy trzy podstawowe raporty jakie wykonuje teraz robot. Na ich podstawie mogę łatwo tworzyć dla robota kolejne zadania. W rezultacie teraz robot może czuć się już trochę wykorzystywany. Jak się zbuntuje to nie zawahamy się wprowadzić kolejnego robota ?”

Krzysztof Kosek
IT Director
Drukpol.Flexo


„Robot Wizlink® pomógł nam opanować chaos, który zapanował na początku pandemii, gdy zostaliśmy zmuszeni do pracy zdalnej i rezygnacji z papierowych dokumentów. Firma First Byte w ciągu kilku dni dostarczyła nam 3 scenariusze dla robotów, a następnie przeszkoliła naszego pracownika, który je później samodzielnie rozwijał. Obecnie współpraca z Robotem pozwala oszczędzać czas na żmudnych i czasochłonnych procesach, co powoduje zadowolenie u wszystkich pracowników i pozwala im na rozwój w innych obszarach. ”

Monika Śpiewla
COO
Estelligence


„W związku z nietypowym wymaganiem jednego z naszych klientów szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby nam na szybką integrację naszego systemu wewnętrznego z portalem Partnera. Zdecydowaliśmy się na technologię Wizlink®, mając również na uwadze opracowanie własnego rozwiązania oraz rozwiązań konkurencji. To, co przekonało nas do Wizlink-a to nietuzinkowe podejścia do Klienta i duża elastyczność. Bogaty pakiet szkoleń wstępnych pozwolił opracować integrację i stać się wewnętrznemu zespołowi niezależną jednostką wsparcia, pozwalając również myśleć o wdrożeniu w firmie kolejnych rozwiązań bazujących na robocie. Z pełnym zdecydowaniem mogę polecić Wizlink® każdemu, myślącemu o wprowadzeniu rozwiązań typu RPA w przedsiębiorstwie.”

Michał Włodarczyk
Head of IT
InterEurope AG


„Do współpracy z Wizlink® przekonało nas profesjonalne podejście do klienta – doskonałe zrozumienia naszych potrzeb skutkujące elastyczną ofertą. Bardzo ważna była również chęć zespołu Wizlink® do podzielenia się z nami swoją wiedzą na temat tworzenia robotów. Dzięki robotowi Wizlink® oszczędzamy codziennie wiele godzin żmudnej i powtarzalnej pracy co przyczynia się, oczywiście oprócz korzyści finansowej, do podniesienia morale w zespole wspomaganym przez robota. Przeprowadzone szkolenia i otrzymane wsparcie od Wizlink® pozwoliło nam stworzyć zespół projektowy który z sukcesami automatyzuje kolejne procesy.”

Krzysztof Bieńko
Facility Manager
Prime Cargo„Zdecydowałem się na wdrożenie w firmie rozwiązania RPA z równoczesnym rozwojem kompetencji wewnętrznych w tym zakresie, oczywiście poza Zespołem IT. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Wizlink®. Uważam, że dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z partnerem, który podobnie jak my, jest na ścieżce rozwoju. Jest zainteresowany rozwojem swojego produktu oraz interesuje go budowanie partnerskich relacji ze swoim klientem. Dodatkowo wybór atrakcyjniejszego cenowo rozwiązania oznacza również niższe koszty projektu, a finalnie mniejszą presję na skalę wyników. To ważne! Dzięki takiemu podejściu możemy spokojnie się uczyć, mamy zapewniony margines na popełnianie błędów, możemy wyciągać wnioski i budować coraz lepsze rozwiązania.”

Tomasz Tobór
Dyrektor Zarządzający Pionem Operacji
Unilink S.A.„Firma First Byte opracowała pierwszego robota, następnie przeszkoliła zespół i kolejnego robota zrobiliśmy sami. Nie spodziewaliśmy się, że możliwe jest tak sprawne wprowadzenie robotów w firmie.”

Bogdan Mazurek
CFO
Uni-Truck


SGH


„Wizlink® wykorzystuję na zajęciach z przedmiotu Robotyzacji procesów rachunkowości i finansów realizowanego na studiach magisterskich. W ten sposób studenci SGH mają okazję nie tylko pozyskać wiedzę na temat robotyzacji procesów finansowo-księgowych ale także rozwinąć umiejętności praktyczne konstrukcji robotów wirtualnych. Efektem tych wysiłków są opracowane na zaliczenie boty o zastosowaniach finansowych.
O wyborze Wizlink® jako środowiska, w którym tworzone są boty zadecydowały jego cechy – duża przejrzystość i intuicyjność pracy z oprogramowaniem. Dodatkowym atutem były materiały e-learningowe przygotowane przez trenerów z First Byte. Ich wykorzystanie w tym semestrze pozwoliło systematycznie i bez przeszkód zrealizować program zajęć prowadzonych z konieczności w trybie hybrydowym.”

prof. SGH dr hab. Monika Łada


Współpracę z firmą First Byte (właściciel marki i narzędzia Wizlink® ) rozpoczęliśmy od 12.02.2021r. i zakupu pierwszej licencji na oprogramowanie Wizlink®, którego nieprzerwanie używamy do dnia dzisiejszego.
Ze względu na łatwość budowania scenariuszy dla robotów i dostępność materiałów szkoleniowych online, udało się nam szybko zbudować wewnętrzne kompetencje związane z narzędziem.
Wizlink® pomógł nam zautomatyzować częste i powtarzalne czynności. Na chwilę obecną Wizlink® pomaga w zbieraniu danych z systemów zliczania klientów w naszych galeriach i parkach handlowych oraz na ich podstawie tworzy raporty odwiedzalności zarówno na potrzeby nasze jak i naszych partnerów.

Jesteśmy także na etapie wdrażania nowych robotów które będą związane z innymi naszymi systemami. Ogromnym plusem jest także profesjonalne podejście do klienta oraz szybka i fachowa pomoc techniczna. Zdecydowanie polecamy zarówno sam produkt jak i współpracę z firmą First Byte!

Manager IT, Andrzej Wilk