Forum Replies Created

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Run Browser #3056
  JanOrzechowski
  Participant

  Zdaje się, że to jest kwestia jakichś ustawień po stronie mojej przeglądarki, ponieważ kiedy próbowałem uruchomić scenariusz nadesłany przez Panią w innym wątku, tak samo otwierają mi się dwie karty.

  in reply to: Send Single Mail #3053
  JanOrzechowski
  Participant

  Proszę, wyczyściłem logi przed wykonaniem Send Mail

  in reply to: Send KeyStrokes #3046
  JanOrzechowski
  Participant

  Update – ciekawostka, kiedy zmieniłem z ^S na ^s zaczęło działać, widocznie te reprezentacje skrótow klawiszowych są Case Sensitive.

  in reply to: Send KeyStrokes #3044
  JanOrzechowski
  Participant

  Z jakiegoś powodu Windows Aplication Hunter zupełnie nie chce mi huntować elementów w chrome, nie zbiera przycisków i nie tworzy do nich rodzin. Może pomoże jeżeli wrzuce swó prjekt tutaj?

  in reply to: Send KeyStrokes #3040
  JanOrzechowski
  Participant

  Czy instrukcja Send Keyes z zakładki Web obsługuje te same skróty i ich interpretacje co Send Keystrokes? Z dokumentacji wynika, że tak, ale nie jestem w stanie wywołać poprawnie Ctrl+S w oknie przegladarki.

  in reply to: Huntowanie odbywa się na Google Chrome #3002
  JanOrzechowski
  Participant

  2020-04-06 13:37:55,736 ERROR WebDriverFactory – unknown error: Chrome failed to start: crashed.
  (unknown error: DevToolsActivePort file doesn’t exist)
  (The process started from chrome location C:\Users\Orzechowski\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe is no longer running, so ChromeDriver is assuming that Chrome has crashed.)
  W logach dostaje taki komunikat, aplikacja uruchomina z wymienionej sciezki recznie dziala bardzo dobrze. Chromedriver podmienilem na kompatybilny z moja wersja chrome.

  in reply to: Huntowanie odbywa się na Google Chrome #3001
  JanOrzechowski
  Participant

  Podejmowalem proby operowania w google chrome, jednak ani run browser ani huntowanie w oknie chrome’a nie daja rezultatu – co moze byc przyczyna?

  JanOrzechowski
  Participant

  A co w przypadku proby huntowania aplikacji typu chrome? Probowalem shuntowac pasek adresu przegladarki chrome, ale mimo klikania w odpowiednie, podswietlone na pomaranczowo pole, koszyk bufora pozostawal pusty. Czy moze miec to zwiazek z tym, ze posluguje sie systemem operacyjnym Win8.1?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)