Najnowsza wersja oprogramowania Wizlink® 2.x

You are currently viewing Najnowsza wersja oprogramowania Wizlink® 2.x
 • Post published:2023-05-23

Wersja ta przynosi kilka kluczowych udoskonaleń m.in: :

 • Zmiany w interfejsie użytkownika (GUI), które sprawiają, że jest bardziej użyteczny, estetyczny i dynamiczny.
 • Istotne zmiany w procesie „huntowania” kontrolek, aby maksymalnie zoptymalizować i usprawnić ten proces.
 • Wprowadzenie nowych aktywności oraz rozszerzenie funkcjonalności już istniejących.
 • Ścisła integracja z Wizlink® Bot Control Center (BCC), umożliwiająca jeszcze bardziej zaawansowaną automatyzację procesów.

Wszystkie te zmiany i udoskonalenia wynikają z cennego feedbacku i opinii, które otrzymaliśmy od użytkowników Wizlink®. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym użytkownikom w imieniu całego zespołu za ich zaangażowanie.

Kolejnym istotnym czynnikiem, który wpłynął na rozwój nowej wersji, była analiza trendów w dziedzinie hiperautomatyzacji i demokratyzacji automatyzacji. Pragniemy dostosować się do kierunków, w jakich organizacje obecnie podążają, aby zapewnić naszym klientom najnowocześniejsze i najefektywniejsze narzędzia. Chcemy również poinformować, że w związku z wprowadzeniem wersji 2.x, zaprzestaniemy dalszego rozwoju i wsparcia dla wersji 1.4.

Jednakże, zgodnie z EULA, będziemy nadal zapewniać wsparcie dla wersji 1.4 do 30 czerwca 2024 roku.

W związku z tym zachęcamy naszych Klientów i Partnerów do przeprowadzenia migracji swoich scenariuszy robotów na najnowszą wersję – 2.x. W tym celu stworzyliśmy dedykowane narzędzie – migrator, które ułatwi ten proces.

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie nowe wdrożenia i projekty powinny być realizowane wyłącznie przy użyciu Wizlink® 2.x. Zapewniamy, że nasza najnowsza wersja dostarczy wam jeszcze większej funkcjonalności i efektywności.

 • Licencjonowanie pozostaje niezmienione pod względem kosztowym i biznesowym.
 • Warunki umowy licencyjnej (EULA) pozostają niezmienione.
 • Licencje Wizlink® Full Robot wygenerowane w wersji 1.4 będą działać również na wersji 2.x (po wygenerowaniu na nowym serwerze licencji) i odwrotnie.

W najbliższych miesiącach planujemy przeprowadzić szereg webinariów, na których przedstawimy szczegółowo wszystkie zmiany, nowe funkcjonalności oraz omówimy proces migracji za pomocą migratora. Będziemy także szczegółowo omawiać Wizlink® Bot Control Center (BCC), który pozwoli wam osiągnąć jeszcze wyższy poziom robotyzacji.

Spotkania zostaną podzielone na trzy części, a mianowicie:
– prezentacja Wizlink® 2.x,
– Wizlink® BCC (Bot Control Center)
– Praktyczne wykorzystanie Wizlink® 2.x + BCC

Sprawdź szczegóły nadchodzących wydarzeń

Nowa wersja Wizlink® 2.x dostępna jest do pobrania na stronie https://robot.wizlink.eu w sekcji Pobierz Wizlink. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!  

  Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.


  Śledź nas w mediach społecznościowych