Robot jako wsparcie prawnika

You are currently viewing Robot jako wsparcie prawnika
  • Post published:2020-08-24

Po nieoczekiwanej przerwie spowodowanej koronawirusem wracamy do informacji na temat zwycięzców naszego marcowego konkursu dla prawników.

Tym razem zachęcaliśmy prawników do wypełnienia ankiety konkursowej, dzięki której mogliśmy lepiej zrozumieć potrzeby biznesowe branży prawniczej.

Nagrodziliśmy dwie osoby spośród tych, które wypełniły i wysłały do nas ankiety.

Pierwszego zwycięzcę wylosowaliśmy podczas LEGAL MARKET DAY 2020. Pan Jakub Bartoszewicz z kancelarii Bogacz Bartoszewicz Kancelaria Radców Prawnych wygrał bezpłatny udział w szkoleniu „Robotyzacja procesów w kancelarii prawnej”, które w związku z pandemią zostało zamienione na darmowy dostęp do platformy learning.wizlink.eu.

Specjalne podziękowania od nas należą się Panu Marcinowi Marucie z kancelarii Maruta Wachta, który zapewnił prawidłowy przebieg losowania zrealizowanego przez robota.

Druga nagroda – roczna licencja Wizlink Entry Level Robot powędrowała do mec. Marka Chojnowskiego z kancelarii C&C Chakowski & Ciszek, która zajmuje się prawnymi problemami zatrudnienia w Polsce i UE.

Podziękowania dla Roberta Gontkiewicza z firmy Optimatis, który zapewnił prawidłowy przebieg losowania tradycyjną metodą 🙂