Wizlink obecny na Europejskim Kongresie Gospodarczym w ramach LEGALTECH CORNER

You are currently viewing Wizlink obecny na Europejskim Kongresie Gospodarczym w ramach LEGALTECH CORNER
  • Post published:2020-09-24

Za nami kolejna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który miał miejsce od 2-4 września 2020 r. w Katowicach. Tym razem wydarzenie odbyło się w nieco innym wydaniu ze względu na wymóg nowego reżimu sanitarnego zastosowanego, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Kongres ten jest jednym z największych spotkań gospodarczych w Europie Centralnej. Wydarzenie to jest okazją do wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, a także społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

 

Przedstawiciele Wizlink również byli obecni na tym wydarzeniu. Wspólnie z przedstawicielami Umownika oraz Ultima Ratio stworzyliśmy wspólne stoisko o nazwie „LEGALTECH CORNER”. W praktyce można było zobaczyć jak wygląda łączenie nowych technologii i usług na przykładzie branży prawniczej.

 

Podczas drugiego dnia tego wydarzenia odbyła się prelekcja „Legaltech – tego o prawnikach miałeś się nigdy nie dowiedzieć. Ujawniamy wygodne i niedrogie produkty legaltech, które zmieniły podejście przedsiębiorców do stosowania prawa”. Na temat nowoczesnych rozwiązań z obszaru legaltech dyskutowali: Robert Szczepanek – Współtwórca Ultima Ratio, Michał Wawiórko – CEO Wizlink oraz Bartłomiej Majchrzak – CMO, Członek Zarządu LawBiz Technology, który był jednocześnie prowadzącym panelu.

Paneliści rozmawiali o wykorzystaniu nowych technologii na przykładzie branży prawniczej. Wśród zagadnień, o których dyskutowano podczas panelu pojawiły się wątki takie jak:

  • Prowadzenie sporów online,
  • Zawieranie i negocjowanie umów zdalnie,
  • Przekazanie nudnych i powtarzalnych czynności dla robota.

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji z debaty: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/panel/4144.html#speakers
Debata zaczyna się od 45 minuty nagrania.

 


 

Wspólne przedsięwzięcie Wizlink, Umownika oraz Ultima Ratio zostało również wspomniane w artykule WNP. Można w nim przeczytać m.in. że: „Umownik i Ultima Ratio z jednej strony używają Wizlink do pełnej integracji obydwu narzędzi. Zarazem ich klient może wykorzystać Wizlink do automatyzacji procesów także poza tymi aplikacjami.”

Cały artykuł dostępny jest na stronie: https://www.wnp.pl/tech/polski-legaltech-laczy-sily-automatyzacja-procesow-w-firmie-jest-jeszcze-prostsza,415666.html.