Świąteczne życzenia od Wizlink

You are currently viewing Świąteczne życzenia od Wizlink
  • Post published:2020-12-21

Mając na uwadze trwającą obecnie niełatwą sytuację dla wielu osób, zdecydowaliśmy się zrezygnować ze świątecznych upominków i przeznaczyć tegoroczny budżet na inny cel ?.

W tym roku nie wysyłaliśmy kartek oraz świątecznych upominków, które sami bardzo lubimy ?. Zamiast tego za pośrednictwem Fundacji Mam Serce dorzuciliśmy cegiełkę do zbiórki na zakup potrzebnego sprzętu medycznego dla chorych, porzuconych oraz zaniedbanych pod względem zdrowotnym, emocjonalnym i rozwojowym dzieci dla placówki w Gliwicach.

Dzięki wspomnianej zbiórce Placówka w Gliwicach otrzymała niezbędne sprzęty medyczne za kwotę 20 tys. zł, a pozostałe fundusze ze zbiórki trafiły do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach.

Zbiórka na placówkę w Gliwicach została zakończona, a o jej szczegółach można przeczytać na stronie Fundacji Mam Serce: mam-serce.org/zbiorki/gliwice.

Natomiast zbiórka na Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach jest wciąż otwarta i można ją wesprzeć pod linkiem: mam-serce.org/zbiorki/osrodek-kraszewo-czubaki.

Dla tych, którzy również chcieliby wesprzeć Fundację Mam Serce w innych akcjach udostępniamy link do wszystkich aktualnych zbiórek: mam-serce.org/status/aktualne-zbiorki.

Podopieczni ucieszą się również z innych rzeczy jak: ubrania i zabawki. Wystarczy odezwać się bezpośrednio do wybranej placówki. Część naszych pracowników zdecydowała się również w takiej formie wesprzeć wybrane ośrodki, do czego serdecznie również Państwa zachęcamy.

Ponadto pragniemy życzyć wszystkim wesołych oraz przede wszystkim bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia! ?