Archivio buduje kompetencje związane z robotami.

You are currently viewing Archivio buduje kompetencje związane z robotami.
  • Post published:2019-10-09

1 października w Warszawie firma Archivio podpisała umowę dystrybucyjną z firmą First Byte, w ramach której otrzymuje możliwości sprzedaży licencji Wizlink – polskiego narzędzia do tworzenie robotów software’owych.

 

Od dłuższego czasu analizujemy wykorzystanie technologii Robotic Process Automation jako uzupełnienie naszej oferty. Zdecydowaliśmy się na współpracę z lokalnym dostawcą technologii, firmą First Byte, której elastyczne i proste narzędzie Wizlink jest w stanie zastąpić tradycyjne i niejednokrotnie drogie metody integracji systemów. Potwierdzeniem słuszności tej decyzji był fakt, że już po całodniowym szkoleniu, jeden z naszych pracowników zaczął tworzyć pierwsze roboty! Dla naszych klientów wykorzystanie technologii RPA, to przede wszystkim zmniejszenie kosztów operacyjnych oraz zwiększenie jakości poprzez tzw. Inteligentną Automatyzację, czyli połączenie technologii OCR oraz RPA.” – komentuje Agnieszka Szymczak, Prezes Zarządu Archivio Sp. z o.o.

 

Dla nas pozyskanie takiego partnera jakim jest Archivio, to wielki sukces, który potwierdza trend, mówiący, że robotyzacja będzie stanowić rozszerzenie innych produktów bądź usług dostępnych na rynku. Archivio, jako jedna z nielicznych firm, mająca ugruntowaną pozycję i będąca ekspertem w digitalizacji dokumentów, zauważyła w technologii RPA innowacyjne i naturalne uzupełnienie swojej oferty. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę.” – podkreśla Michał Wawiórko, Prezes Zarządu First Byte Sp. z o.o

 

Archivio działa na polskim rynku od 2003 roku i została założona w oparciu o polski kapitał oraz potencjał polskich specjalistów, techników i managerów. Od ponad 16 lat świadczy usługi kompleksowego zarządzania dokumentacją.

 

 

Istotą usług Archivio jest usprawnianie procesów biznesowych klienta poprzez zamianę dokumentacji papierowej na elektroniczną, w tym poprzez skanowanie i rozpoznawanie informacji z obrazów dokumentów (OCR) za pomocą autorskiego systemu eReader24. Przykładowo firma obsługuje dokumentację finansowo-księgową klientów w zakresie przetwarzania dokumentów papierowych i elektronicznych, w celu tworzenia danych zasilających zewnętrzne systemy księgowe (np. SAP). Zakres tych usług obejmuje także archiwizację papierową i elektroniczną – eArchivio24. Spółka oferuje również usługę przyjmowania e-faktur i e-dokumentów z systemów księgowych, ich dystrybucję i przechowywanie zgodne z wymogami prawa, udostępniając wystawcom i odbiorcom e-dokumentów dedykowaną i bezpieczną platformę internetową – Invo24.

Więcej informacji o ofercie Archivio na stronie: https://archivio.pl/

 

Wizlink to polskie narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami.

 

Używanie Wizlink nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.

Wizlink został tak zaprojektowany, aby poprzez  intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez  ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje możliwość szybkiego czerpania zysków z robotyzacji.