Nowy cennik Wizlink®

You are currently viewing Nowy cennik Wizlink®
  • Post published:2022-07-15

Firma First Byte, właściciel marki i narzędzia Wizlink®, informuje o wprowadzeniu zmian w cenniku oraz umowie licencyjnej (End User Licence Agreement), które będą obowiązywały od 1 sierpnia 2022 roku.

Zmiany cennika to przede wszystkim uproszczenie licencjonowania poprzez zmniejszenie ilości licencjonowanych produktów oraz wzrost opłat, które były na niezmienionym poziomie od ponad 2,5 roku, czyli od stycznia 2020 r.

Ponadto wprowadzona zostaje dodatkowa forma licencjonowania (floating), która pozwala uruchomić Wizlink® na dowolnych komputerach w sieci, bez konieczności przywiązania do określonego sprzętu.

Ostatnie miesiące to również przygotowywanie do wydania kolejnej wersji Wizlink®, która będzie bardziej przyjazna użytkownikowi, dzięki czemu trenowanie robotów będzie przebiegać jeszcze szybciej a ich działanie będzie bardziej wydajne. Dotyczy to również BCC (Bot Control Center), czyli komponentu do zarządzania farmą robotów Wizlink® oraz innych zewnętrznych automatyzacji.

Jak w praktyce nowy cennik wpłynie na obecnych i przyszłych klientów:

  • Zgodnie z aktualną Umową Licencyjną (EULA) nowy cennik dla obecnych subskrybentów zaczyna obowiązywać po 6 miesiącach od ogłoszenia, czyli od 1 lutego 2023 roku. Do tego czasu licencje zakupione przez obecnych subskrybentów (w takiej samej ilości oraz rodzaju) mogą być przedłużone na taki sam kolejny okres wedle poprzedniego cennika.
  • Oferty na licencje przedstawione nowemu klientowi końcowemu przed 1 sierpnia 2022 pozostają aktualne po tej dacie wyłącznie w okresie ważności oferty, ale nie dłużej niż do 30 września 2022 roku.
  • Obecne licencje Entry Level, Attended oraz Devel zostają zastąpione przez Full Robot, przy czym dla klientów przedłużających te licencje dostępny jest jednorazowy upust 50% od nowej ceny licencji Full Robot na kolejny analogiczny okres.
  • Cennik dla nowych klientów obowiązuje od 1 sierpnia 2022 roku.

Po wprowadzonych zmianach, Wizlink® nadal pozostaje jednym z najtańszych narzędzi klasy RPA (Robotic Process Automation) dostępnych na rynku. Zależy nam na tym, aby bariera kosztowa wejścia w robotyzację była niska i aby nie tylko firmy duże, ale również te z sektora MŚP oraz organizacje należące do sektora publicznego, mogły rozpocząć przygodę z robotami i czerpać z tego korzyści.

W związku z tym zdecydowaliśmy się wprowadzić dla nowych klientów promocję na pierwszą licencję Full Robot na rok z rabatem 50%. Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2023 r.

Nowy cennik obowiązujący po 1 sierpnia 2022 r. dostępny jest tutaj: wizlink.eu/cennik.

Od 1 sierpnia 2022 r. dostępna jest również nowa wersja Umowy Licencyjnej Użytkownika Końcowego (EULA – End User Licence Agreement). Zawiera ona drobne zmiany głównie uwzględniające zmiany w cenniku.

EULA obowiązująca od 1 sierpnia 2022 r. dostępna jest TUTAJ.