Webinarium „Automatyzacja obsługi księgowej sklepów Żabka”

You are currently viewing Webinarium „Automatyzacja obsługi księgowej sklepów Żabka”
 • Post published:2021-05-19

26 maja br. w godzinach 11.00-12.00 odbędzie się webinar „Automatyzacja obsługi księgowej sklepów Żabka”. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich użytkowników Portalu Managera Żabka, a także zainteresowanych tematyką automatyzacji obsługi księgowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na platformie ClickMeeting: wizlink.clickmeeting.com/automatyzacja-obslugi-ksiegowej-sklepow-zabka/

Agenda wydarzenia

1. Wstęp

2. Charakterystyka obsługi księgowej sklepu Żabka

3. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i usprawnienia, które przyśpieszają obsługę księgową sklepu Żabka

4. Pytania i odpowiedzi

Poniżej prezentujemy też przykładową automatyzację związaną z Portalem Managera Żabka.

Kilka zdań o osobach prezentujących temat automatyzacji obsługi księgowej podczas webinarium:

Adam Sadowski, CEO Zaufany Księgowy

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w księgowości. Przez lata pełnił obowiązki Głównego Księgowego oraz Dyrektora Finansowego w spółkach specjalizujących się w handlu maszynami budowlanymi oraz zarządzaniu nieruchomościami. Był odpowiedzialny za tworzenie działów księgowych i finansowych, a także za restrukturyzację. Dzięki zdobytemu doświadczeniu bardzo dobrze poznał zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz księgowe.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w księgowości. Przez lata pełnił obowiązki Głównego Księgowego oraz Dyrektora Finansowego w spółkach specjalizujących się w handlu maszynami budowlanymi oraz zarządzaniu nieruchomościami. Był odpowiedzialny za tworzenie działów księgowych i finansowych, a także za restrukturyzację. Dzięki zdobytemu doświadczeniu bardzo dobrze poznał zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz księgowe.

Swoją samodzielną przygodę z biurem rachunkowym rozpoczął 1 lutego 2012 roku prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą. Dwa lata później przekształcił ją w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która funkcjonuje do dziś jako Zaufany Księgowy.

Podczas rozwoju własnej firmy, Adam nieustannie poszukiwał niestandardowych rozwiązań prowadzenia księgowości. Od lat fascynowało go wykorzystywanie technologii IT w procesach księgowych. Stąd narodził się pomysł na stosowanie rozwiązań OCR i RPA w księgowości. Jak sam stwierdza – jego praca zawodowa jest jednocześnie jego pasją.

Z pasji księgowej przeszedł do rozwoju w kwestii IT. Z tego też powodu utworzył spółkę Efinistry, która będzie zajmować się wdrażaniem rozwiązań IT dla biznesu. Jest to start up, który w założeniu będzie realizować zmiany zachodzące w biznesie dzięki odpowiednim technologiom.

Michał Wawiórko, CEO First Byte (właściciela marki Wizlink)

Michał jest związany z branżą IT oraz nowymi technologiami od 2006 roku. Przez pierwszych klika lat był programistą, analitykiem i architektem rozwiązań z pogranicza telekomunikacji oraz informatyki, związanych głównie z automatyzacją i wsparciem obsługi klienta.

Następnie zajmował się wsparciem technicznym w dziale sprzedaży, nawiązywaniem kontaktów z klientami oraz rozwojem produktów i biznesu. Od 2017 roku wyposaża firmy i ludzi w roboty oraz upowszechnia robotyzację. W 2018 roku został CEO w polskiej firmie First Byte, która jest właścicielem autorskiego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink, za pomocą którego kilkadziesiąt robotów zagościło już w polskich firmach i organizacjach.

Partnerzy wydarzenia:

Automatyzacja procesów księgowych z Zaufanym Księgowym

Biuro rachunkowe Zaufany Księgowy wyróżnia się bardzo wysokim poziomem obsługi klienta. Jednak przede wszystkim, podczas świadczenia swoich usług, korzysta z nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Swoją działalność rozpoczęło w 2012 roku i od tego czasu obsługują grono zadowolonych ze współpracy klientów. Biuro rachunkowe Zaufany Księgowy posiada wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej. Prowadzi działalność na terenie całego województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Ponadto współpracuje zdalnie z firmami z całej Polski.

Fundacja Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych

Fundacja Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych z siedzibą w Warszawie jest instytucją wspierającą i zrzeszającą właścicieli biur rachunkowych z całej Polski. Fundacja powstała pod koniec 2020 r. jako efekt wieloletniej współpracy właścicieli kilkudziesięciu biur rachunkowych. Rozpoczynając od nieformalnej grupy na Facebooku, która stała się wyjątkowym miejscem wymiany doświadczeń, wsparcia i inspiracji, w maju 2017 roku zorganizowano pierwsze spotkanie na żywo. To wydarzenie zapoczątkowało cykl spotkań, w trakcie których zrodził się pomysł stworzenia Fundacji, której celem będzie wspieranie i integracja właścicieli biur rachunkowych na dużo większą skalę.

Główne cele działalności Fundacji Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych:

 • Wyznaczanie kierunku rozwoju biur rachunkowych w Polsce.
 • Udostępnianie gotowych rozwiązań, procedur i systemów usprawniających wspomagających pracę biur rachunkowych.
 • Promocja zrzeszonych biur rachunkowych.
 • Dostarczanie sprawdzonej i praktycznej wiedzy na temat zarządzania biurem rachunkowym w trakcie szkoleń, spotkań i konferencji.
 • Integracja środowiska właścicieli biur rachunkowych i promowanie idei wzrostu przez współpracę i podnoszenie standardów.
 • Działalność edukacyjna, a w ramach niej: szkolenia z podatków, szkolenia z rachunkowości, szkolenia z prowadzenia biura rachunkowego, szkolenia podnoszące kompetencje managerskie, szkolenia z kompetencji miękkich, wartościowe artykuły na blogu.
 • Kampanie społeczne, w ramach których podnosi świadomość i edukuje klientów biur rachunkowych, promuje najlepsze biura rachunkowe.
 • Współtworzenie rynku poprzez integrację z innymi stowarzyszeniami i fundacjami, organizację wspólnych spotkań, konferencji oraz inicjatyw mających na celu poprawę warunków i zasad działalności na rynku biur rachunkowych.
 • Aktywne oddziaływanie na potrzeby rynku poprzez organizację badań rynku, bieżące śledzenie prasy fachowej, mediów oraz nastrojów w branży finansowo-księgowej, łatwiejszy dostęp do profesjonalnego oprogramowania.
 • Integracja środowiska zawodowego poprzez organizowanie konferencji i spotkań zarówno na poziomie regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Organizator

Robotyzacja procesów z Wizlink

Wizlink to polskie narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie i kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami. W księgowości robot może mieć szerokie wykorzystanie, np. przy wprowadzania faktur do odpowiedniego systemu

Wizlink umożliwia oddelegowanie powtarzalnych i czasochłonnych zadań dla robota, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na tych bardziej konstruktywnych.

Narzędzie nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Wizlink umożliwia oddelegowanie powtarzalnych i czasochłonnych zadań dla robota, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na tych bardziej konstruktywnych.

Wizlink został tak zaprojektowany, aby poprzez intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje wszystkim możliwość czerpania zysków z robotyzacji w ciągu kilku dni, a nie miesięcy.