Zostań Trenerem Robotów podczas Legal Hackathon 2021

You are currently viewing Zostań Trenerem Robotów podczas Legal Hackathon 2021
  • Post published:2021-06-14

W dniach 18-20 czerwca 2021 r. odbędzie się Legal Hackathon 2021 organizowany przez Wolters Kluwer Polska. W tym roku wydarzenie odbędzie się całkowicie online – na specjalnie przygotowanej na tę okazję platformie internetowej z wieloma możliwościami interakcji między uczestnikami.

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla prawników, programistów, grafików, menedżerów projektu i analityków biznesowych. Uczestnicy zostaną połączeni w interdyscyplinarne zespoły oraz otrzymają wsparcie cenionych w branży mentorów. Przez trzy dni będą mieli okazję budować innowacyjne rozwiązania dla branży prawniczej.

Wizlink również będzie miał swój akcent na Legal Hackathon 2021. Nasz ekspert, Michał Wawiórko będzie jednym z mentorów wydarzenia i poprowadzi uczestników przez świat robotów programowych ?. Michał pokaże jak prawnicy (oraz inne osoby niebędące programistami) mogą budować zaawansowane rozwiązania z zakresu robotyzacji, tym samym ułatwiając sobie pracę. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje pomysły oraz liczyć na wsparcie Michała.

Bezpłatna rejestracja: event.gridaly.com/event/legal-hackathon-2021/rejestracja

Sponsorami wydarzenia są: PwC, Kacelaria Olesiński i Wspólnicy, Kancelaria WKB Lawyers, SSW Pragmatic Solutions.

Pozostali Partnerzy: SWPS, Innergo, Wardyński i Wspólnicy, Fundacja Legal Tech, Fundacja Woman in Law, ELTA, AI Law Tech, The Heart

Patroni: Krajowa Rada Komornicza (KRK), Fundacja ePaństwo, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Microsoft

Informacje dla uczestników chcących wykorzystać Wizlink w ramach Legal Hackathon

Serdecznie zapraszamy uczestników Legal Hackathon 2021 do wykorzystania technologii Robotic Process Automation (RPA) podczas tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży prawniczej. W myśl idei no-code/low-code, tworzenie nowych rozwiązań w obszarze codziennego usprawniania sobie pracy nigdy nie było tak proste jak dzisiaj. Osoby nietechniczne mogą samodzielnie i w bardzo szybki sposób budować rozwiązania zarezerwowane dotychczas dla programistów.

Robot może:

  • pobierać dane z systemów państwowych,
  • generować dokumenty,
  • wspierać proces rozliczania czasu pracy,
  • weryfikować poprawność danych,
  • generować raporty,
  • konwertować dokumenty,
  • wspierać obieg dokumentów,
  • przekazywać dane pomiędzy różnymi aplikacjami.

Dodatkowo w połączeniu z innymi technologiami kognitywnymi takimi jak Optical Character Recognition (OCR) oraz Natural Language Processing (NLP) robot może wspierać człowieka w jeszcze szerszym ujęciu.

Wszyscy zainteresowani uczestnicy Legal Hackathon mogą za darmo wykorzystać Wizlink. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy poniżej instrukcję jak się przygotować do udziału w wydarzeniu i rozpocząć swoją przygodę z robotami programowymi.

Krok 1 – Instalacja Wizlink i uzyskanie testowej licencji na 14 dni

Najpierw należy zarejestrować się na naszej stronie robot.wizlink.eu. Na stronie wizlink.eu uzyskasz dostęp do zakładki, z której można pobrać nasze narzędzie: robot.wizlink.eu/wizlink-designer-do-pobrania. Po pobraniu Wizlink i uruchomieniu pojawi się komunikat o braku licencji. W tym komunikacie będzie podany numer HID. Należy go skopiować i przesłać mailem na adres trial@wizlink.eu, gdyż numer ten jest potrzebny do wystawienia licencji.

 

Krok 2 – Uzyskanie dostępu do szkoleń

Po zarejestrowaniu się na My Wizlink, automatycznie zostaje utworzone konto na learning.wizlink.eu z tym samym loginem i hasłem. Szkolenie wprowadzające pomoże w stawianiu pierwszych kroków w oprogramowaniu. Specjalnie dla uczestników Legal Hackathon przygotowaliśmy bezpłatny dostęp do wszystkich szkoleń na platformie.

Dodatkowe informacje

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania organizacyjne zapraszamy do kontaktu:

Zuzanna Wójcik

+48 571 241 327

zwojcik@wizlink.eu