Webinarium „Lean Office i Roboty – W drodze do doskonałości.”

You are currently viewing Webinarium „Lean Office i Roboty – W drodze do doskonałości.”
  • Post published:2020-11-16

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium „Lean Office i Roboty – W drodze do doskonałości.”, które odbędzie się 26 listopada o godzinie 11:00.

Harmonogram wydarzenia

  • Czas na lean czy może już na roboty?
  • Ujawnienie prawdziwego potencjału zespołów i procesu.
  • Stabilizacja oraz standaryzacja działań.
  • Robotyzacja zadań standaryzowanych.
  • Pytania od publiczności.

Prowadzący:

Wydarzenie poprowadzi Bartosz Janiuk jako przedstawiciel Koła Inżynierów WSB Opole.

Prezenterzy:

Wojciech Kozioł

Praktyk LEAN MANAGEMENT w obszarze procesów usługowych, konsultant. Ma bogate doświadczenie w pracy z korporacjami i firmami międzynarodowymi. Pracował m.in. dla jednej z największych firm oferujących zarządzanie należnościami finansowymi na rynku europejskim, firmy telekomunikacyjnej, sektora bankowego oraz firmy pocztowej. Six Sigma Master Black Belt. Specjalizuje się w budowaniu kultury LEAN w organizacjach o profilu usługowym. Realizuje projekty związane z podnoszeniem efektywności operacyjnej zespołów oraz z optymalizacją procesów w obszarze back-office, call center (sprzedaż, obsługa, windykacja), HR, IT servicedesk, zarządzanie reklamacjami. Magister zarządzania i marketingu Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Grzegorz Kuszneruk

Lean / HR Manager, konsultant. Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z największych firm oferujących usługi zarzadzania należnościami finansowymi na rynku europejskim oraz korporacjach o profilu usługowym. Dotychczas zrealizował projekty podnoszące efektywność zespołów dla Klientów z branży: medycznej, kosmetycznej, ubezpieczeń i finansów oraz zarządzania nieruchomościami. Posiada doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych w obszarze: Litigation, Back office, Administracji, HR, Call Center, R&D oraz wdrażaniu zmian organizacyjnych. Lean Black Belt (EY Academy of Business), absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW (Zarzadzanie Projektem), Dyplomowany Trener Grupowy.


Michał Wawiórko

Michał jest związany z branżą IT od 2006 roku. Przez pierwszych klika lat był programistą, analitykiem i architektem rozwiązań z pogranicza telekomunikacji oraz informatyki, związanych głównie z wielokanałową obsługą klienta.
Następnie zajmował się wsparciem technicznym w dziale sprzedaży, nawiązywaniem kontaktów z klientami oraz rozwojem produktów i biznesu.
Od 2018 roku jest CEO w polskiej firmie First Byte, która jest właścicielem narzędzia klasy Robotic Process Automation o nazwie Wizlink.
Poza obowiązkami związanymi z rodziną i pracą, w wolnych chwilach szuka odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego jest raczej coś niż nic?”

Organizatorzy wydarzenia:

Partnerzy merytoryczni:

Partnerzy medialni:

O LEAN TEAM
Zajmujemy się podnoszeniem efektywności zespołów i procesów angażując wszystkich pracowników w ciągłe poszukiwania i eliminowanie marnotrawstwa. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów usługowych, wszędzie tam gdzie aktywne zespoły i liderzy mierzą się, m.in.:
-Nagromadzeniem pracy w kolejkach
-Niezadowalającym czasem obsługi
-Nadgodzinami
-Brakiem ścieżki rozwoju zawodowego
-Nieustanie zmieniającymi się priorytetami
-Nerwowym poszukiwaniem zasobów do realizacji zadań
-Reklamacjami klientów i odczuwalnie złą jakością
-Brakiem czasu na szkolenia
-Brakiem czasu na doskonalenie procesu!

O WIZLINK
Wizlink to polskie narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie i kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami.
Narzędzie nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje.
Wizlink umożliwia oddelegowanie powtarzalnych i czasochłonnych zadań dla robota, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na tych bardziej konstruktywnych.

Wizlink został tak zaprojektowany, aby poprzez intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota.
Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez ludzi z biznesu.
Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje wszystkim możliwość czerpania zysków z robotyzacji w ciągu kilku dni, a nie miesięcy.

Link do rejestracji na wydarzenie na platformie ClickMeeting: wizlink.clickmeeting.com/lean-office-i-roboty-w-drodze-do-doskonalosci-/register . Webinar będzie także transmitowany na żywo na Facebooku.

Udział w webinarium jest bezpłatny.