Wizlink obecny na konferencji HiperAutomatyzacja 2021

You are currently viewing Wizlink obecny na konferencji HiperAutomatyzacja 2021
  • Post published:2021-01-27

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej ogólnopolskiej konferencji online z serii HiperAutomatyzacja, która odbędzie się 23 lutego 2021 roku. Tym razem będzie to edycja specjalna pod tytułem: „Radar Technologiczny”.
Jej celem jest przedstawienie w ciągu jednego dnia potencjalnym nabywcom technologii możliwe szerokiego spektrum narzędzi / platform (produktów) z zakresu hiperautomatyzacji, które są dostępne na polskim rynku.

 

Podczas konferencji równolegle będą dostępne 3 strumienie tematyczne :

  • Roboty programowe (RPA),
  • Beyond RPA,
  • Chatboty / Voiceboty.

 

Szczegóły na stronie: hiperautomatyzacja.pl.

Konferencja jest dedykowana zarówno dla przedsiębiorstw, które już od dłuższego czasu wdrażają hiperautomatyzację, ale także dla tych podmiotów, które dopiero zaczynają się interesować tą tematyką. Zapraszamy przedstawicieli nie tylko dużych organizacji, ale również średnich i małych firm (MŚP) oraz przedstawicieli sektora publicznego, jak samorządy bądź służba zdrowia.

Wizlink będzie miał swój akcent w strumieniu „Roboty programowe”, podczas którego Michał Wawiórko opowie m.in. o usprawnieniach w naszym narzędziu, które ułatwiają trenowanie robotów oraz zaprezentuje nowy produkt, Wizlink BCC (Bot Control Center) – platformę do zarządzania robotami w organizacji.

 

Osobą odpowiedzialną za konferencję HiperAutomatyzacja vol. III jest prof. SGH dr hab. Andrzej Sobczak, redaktor naczelny serwisu Robonomika.pl.

Konferencja HiperAutomatyzacja vol. III jest przygotowywana przez Fundację „Ośrodek Studiów nad Cyfrowym Państwem”.

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod linkiem: hiperautomatyzacja.pl/rejestracja.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.