Roboty Wizlink® dostępne w ramach „Cyfrowej Wyprawki” dla firm

You are currently viewing Roboty Wizlink® dostępne w ramach „Cyfrowej Wyprawki” dla firm
 • Post published:2024-04-09

W kwietniu 2024 roku narzędzie Wizlink® pojawiło się na stronie Partnerstwa Technologicznego PFR w ramach projektu „Cyfrowa Wyprawka” dla firm.

Cyfrowa Wyprawka dla firm

Cyfrowa Wyprawka to bezpłatne, kompleksowe doradztwo dotyczące cyfryzacji realizowane przez Polski Fundusz Rozwoju. We własnym tempie i  na własnych zasadach firmy mogą zdobywać wiedzę, dobierać i testować narzędzia cyfrowe, tworzyć plany wdrożenia, a tym samym podnosić swoją dojrzałość cyfrową.

Cyfrowa Wyprawka dla firm  zawiera sześć kroków, pomagających przybliżyć firmę w stronę digitalizacji. Więcej na temat „Cyfrowej Wyprawki” można znaleźć tutaj: https://pfrsa.pl/cyfrowa-wyprawka.htm?zakladki=cyfryzacja-procesow-w-firmie

Partnerstwo Technologiczne PFR

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze narzędzia cyfrowego, dobrą praktyką jest porównanie i przetestowanie kilku rozwiązań aby znaleźć to , które będzie najlepiej dostosowane do potrzeb firmy. Tu z pomocą przychodzi Partnerstwo Technologiczne PFR, czyli platforma łącząca dostawców cyfrowych rozwiązań z firmami, które chcą się digitalizować. Za pośrednictwem platformy firmy poszukujące rozwiań cyfrowych zyskują darmową wersję demo/trial do wybranych rozwiązań, a dostawcy technologii większą ekspozycję swojego rozwiązania.

Platforma rozwiązań cyfrowych jest skierowana do firm, które chciałyby się rozwijać cyfrowo lub są w trakcie transformacji. Umożliwia ona polskim firmom szybki dostęp do sprawdzonych dostawców, które oferują cyfrowe rozwiązania w dziewięciu obszarach działania firmy, co znacząco skraca czas poszukiwania  i testowania technologii.

Obszary usprawnień:

 • cyfryzacja administracji,
 • cyfryzacja finansów,
 • cyfryzacja marketingu,
 • cyfryzacja sprzedaży,
 • cyberbezpieczeństwo,
 • zarządzanie cyfrową firmą,
 • kompetencje cyfrowe,
 • sztuczna inteligencja,
 • chmura obliczeniowa
 • analiza danych.

Z listą dostępnych rozwiązać technologicznych można zapoznać się na stronie PFR: https://pfrsa.pl/cyfrowa-wyprawka/partnertechnologiczny

Wizlink® w ramach Partnerstwa Technologicznego PFR

Ofertę Wizlink® można znaleźć w 3 obszarach: Cyfryzacja administracji, Cyfryzacja finansów i Zarządzanie cyfrową firmą. Roboty dedykowane są dla organizacji poszukujących efektywnych rozwiązań do automatyzacji powtarzalnych zadań opartych na regułach, także zdecydowanie wychodzą po za wspomniane trzy obszary.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty należy kliknąć w link na stronie PRF i wypełnić dedykowany formularz tam dostępny:

https://cyfrowawyprawka.rpa.wizlink.eu/

Wizlink® to polskie narzędzie klasy RPA (Robotic Process Automation). Pomaga ono firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami.
Używanie narzędzia nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink® komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.

Wizlink® został tak zaprojektowany, aby poprzez  intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez  ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje możliwość szybkiego czerpania zysków z robotyzacji.